وی پیمنت

یوست سئو (yoast SEO) چیست؟

یوست سئو

سیستم های مختلفی برای مدیریت محتوای سایت ها وجود دارد اما سیستم ورد پرس محبوب ترین و پرکاربرد ترین آنهاست.یکی از دلایل محبوبیت وردپرس این بوده که بر پایه سئو طراحی شده است و دلیل دیگر آن وجود افزونه های پر کاربرد نظیر all in one pack  و  Yoast SEO (یوست سئو). در ادامه توضیحاتی راجع به چگونگی سئو و بهینه  سازی این سیستم به شما می دهیم.

افزونه  های سئوی وردپرس

سیستم ورد پرس پلاگین (افزونه) های زیادی دارد اما all in one pack  و  Yoast SEO از پرکاربرد ترینها هستند.۵ میلیون نصب میتوان گواه این مطلب باشد.اگر بخواهیم بین این دو افزونه یکی را انتخاب کنیم پیشنهاد ما به شما یواست سئو (yoast SEO)است زیرا این پلاگین با اضافه کردن قابلیت ایمپورت این امکان را میدهد که همه ی تنظیمات را منتقل کنید به وردپرس سئو .این یکی از راه های جذب کردن کاربران  all in one seo pack توسط yoast seo  بود.

 

 

یوست سئو

افزونه yoast SEO  با دارا بودن الگوریتم های پیشرفته برای بهینه سازی محتوا و نوشته های وردپرس به کار میرود و سئوی سایت را بهبود میبخشد.بدون داشتن این افزونه سایت شما در نتیجه جستجو ها در صفحات نخست جایی نخواهد داشت و در نتیجه بازدید سایت شما کاهش می یابد.حتی اگر سایت شما تازه طراحی شده باشد نیز yoast SEO توانایی کمک به شما را دارد به این صورت که بعد از تولید محتوای مورد نظر،این پلاگین طبق بررسی سئوی مقاله وضعیت آن را ارزیابی می کند و عملکرد شما را به شکل سه چراغ نشان میدهد.چراغ سبز خوب، چراغ نارنجی قابل قبول و چراغ قرمز ب معنی وضیت بد در فاکتور سئو میباشد.

نقطه ضعف یواست سئو

استفاده از پلاگین yoast seo  سرعت سایت شما را کاهش میدهد و موجب کند شدن عملکرد آن میشود.

آموزش نحوه ی استفاده از یوست سئو:

علاوه بر ویدیو های آموزشی که در سایت های داخلی وجود دارد میتوانید از سایت لیندا ( Lynda ) استفاده کنید.اگر برایتان سوال شد که لینداچیست؟ ما در یک مقاله ی جداگانه این سایت را مورد بررسی قرار دادیم کافیست فقط روی آن کلیک کنید.

نسخه ی yoast seo رایگان و نسخه ی premium (پولی)

نرم افزار یوست سئو هم مانند سایر محصولات نرم افزاری دارای دو نسخه ی رایگان و پولی میباشد که طبیعتا دارای تفاوت هایی میباشند و نسخه ی premium  از امکانات بیشتری برخوردار است و بهینه سازی را حرفه ای تر انجام میدهد.

از مزایای نسخه ی یوست سئو پرمیوم (premium)

  1. در این نسخه شما قابلیت اضافه کردن بیش از یک کلمه ی کلیدی هستید این درحالی است که نسخه ی پولی شما را به یک کلمه محدود میکند.
  2. در نسخه پرمیوم ویدیوهای آموزشی جهت استفاده از این افزونه قرار داده شده است.
  3. در نسخه ی permiumقادر به انجام redirect (تغییر مسیر) آدرس سایت هستید.

خرید premium  نسخه ی yoast SEO

شما می توانید با مراجعه به سایت وی پیمنت و خرید مستر کارت های مجازی، هزینه عضویت خود را پرداخت نمایید.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *