وی پیمنت

Videohive چیست؟

videohive

Videohive چیست؟

یک سایت آنلاین از زیر مجموعه سایت envato (انواتو) می باشد و در آن محصولات ویدیوئی لازم برای ساخت ویدیو و موشن گرافی خرید و فروش می شود. در واقع یک آرشیو بزرگ و غنی از محصولات ویدیویی محسوب می شود.

هدف videohive

این وب سایت علاوه بر خرید و فروش محصولات ویدیویی تلاشش بر این است که به کاربران ایده های جدید و جالب بدهد و خلاقیت شان را افزایش بدهد. دقت داشته باشید که videohive فقط محدود به انیمیشن و ویدیو نیست و امکان این را فراهم کرده که مشکلات خود را در بلاگ ها بازگو کنید و با سایر کاربران به اشتراک بگذارید و تعامل داشته باشید؛ علاو ه بر اینها خبرهای جدید درباره ی حوزه ی مورد علاقه شما را پوشش می دهد.

ارزشش رو داره؟

شاید این سوال در ذهنتان نقش بسته باشد که آیا این محصولات ارزش پرداخت هزینه را دارند یا خیر؟ که باید در جواب بگوییم که بله،چون کلیه فایل هایی که در این سایت به فروش می رسند، توسط کارشناسان شرکت انواتو (envanto) بررسی می شوند و در صورت بالا بودن کیفیت روی سایت قرار می گیرد و قیمت آنها تنها چند دلار است . قیمت گذاری ها نیز بر حسب محتوا و کیفیت محصول ارائه شده دارد .

کسب درآمد در videohive

در این وب سایت هم همانند Codecanyon و themeforest که پیش تر در مورد آنها توضیح داده شد،شما می توانید محصولات خود را به فروش بگذارید و از فروش آن درصد قابل توجهی سهیم باشید.

اما همانطور که در بالا اشاره شد کارشناسان شرکت envanto بر روی فایل های قابل فروش نظارت می کنند. بنابراین طرح شما باید استاندارد های کیفی بالایی داشته باشد تا مورد تایید عوامل شرکت قرار گیرد. بعد از این که شما طرح مورد نظر خودتون برای بررسی در سایت videohive آپلود کردید،پس از چند روز سایت videoive محصول شما را در صورت دارا بودن شرایط و کیفیت لازم در سایت قرار می دهد. پول حاصل از فروش محصولات شما، به صورت اعتبار در سایت انواتو در نظر گرفته می شود. برای نقد کردن در آمد خود در این سایت می توانید با کارشناسان ما در وی پیمنت تماس بگیرید.

ثبت نام وخرید از videohive

این سایت پس از ثبت شرکت خود در کشور آمریکا در سال ۲۰۱۶ ایران را تحریم کرد و از دسترس کابران ایرانی خارج گردیده است. شما می توانید با تغییر IP و یا ارتباط با کارشناسان وی پیمنت به راحتی در این سایت ثبت نام نمایید. همچنین وی پیمنت ارائه دهنده خدمات پرداخت های ارزی آنلاین مسیر شما در راستای پرداخت هزینه ها را برای شما هموار نموده است.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *