وی پیمنت

slack چیست؟

slack

Slack (اسلک) یک نرم افزار پرکاربرد برای برقرار کردن ارتباط گروهی است. با توجه به این موضوع که در چند سال اخیر بیشتر بیزنس ها و پروژه های موفق به شکل تیمی انجام می‌شوند. هر فرد در تیم دارای یک مهارت خاص می‌باشد و شرح وظایف مخصوص به خود را دارد و تعداد اعضای تیم گاها بیش از چند صد نفر است. این برنامه یکی از بهترین راه های هماهنگ کردن اعضا با یکدیگر می باشد. اسلک سیستم عامل های اندروید ، ios و ویندوز را تحت پوشش قرار داده است و شما به راحتی می‌توانید آن را به صورت رایگان از اپ استور، گوگل پلی و حتی بازار دریافت کنید.

slack چگونه به من کمک می‌کند؟

اسلک به شما قابلیت ارسال برنامه ی کاری را می‌دهد؛ در صورت لزوم با هر کدام از اعضای تیم می‌توانید تماس برقرار کنید؛ به آنها پیغام خصوصی بفرستید و نظرسنجی برگزار کنید. در واقع slack به عنوان یک اپلیکیشن همه‌ی پارامترهای مورد نیاز یک تیم کاری را در زمینه ی برقراری ارتباط دارا می‌باشد.

ویژگی های اپلیکیشن Slacke :

قابلیت ارسال پیام و share فایل‌ها ر لحظه
قابلیت چت گروهی
قابلیت جستجو و ذخیره سازی بالا
سازگار با سرویس های مختلف همچون توییتر
بروزرسانی دائم برنامه
با device های مختلف سازگار است

درباره ی برنامه slack

اپلیکیشن slack در هنگام نصب حدود ۳۷ مگابایت از حجم حافظه‌ی دستگاهتان را به خود اختصاص می دهد که علت این امر امکانات گوناگونیست که در آن تعبیه شده است. با نصب اپلیکیشن slack می‌توانید به سادگی گروه‌های بیزنس خود را بسازید و با استفاده از Email یا شماره تلفن مخاطبین مورد نظر خود را دعوت کنید.

نسخه های مختلف slack

نرم افزار اسلک دارای سه نسخه ی رایگان ، استاندارد و پلاس می باشد که برای استفاده از دو ورژن استاندارد و پلاس می بایست مبلغی را پرداخت کنید. هزینه‌ی استفاده ماهانه از نسخه ی استاندار و پلاس به ترتیب ۶٫۷ و ۱۲٫۵ دلار می باشد و شما به راحتی میتوانید از طریق مستر کارت مجازی وی پیمنت حق استفاده از این دو نسخه ی slack را پرداخت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *