وی پیمنت

پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی

در چند سال اخیر در کشور ما استفاده از درگاه های پرداخت اینترنتی افزایش چشمگیری داشته است.با توجه به وجود روش های گوناگون پرداخت و درگاه های متتعدد این سوال به وجود می آید که از کدام درگاه استفتده کنم؟در این مقاله سعی داریم شما را با درگاه پرفکت مانی بیشتر آشنا کنیم و به بررسی آن بپردازیم.

پرفکت مانی چیست؟

سیستم مالی پرفکت مانی (perfectmoney) در سال ۲۰۰۷ میلادی در کشور پاناما به ثبت رسید و شروع به کار کرد. این حساب  ارزی آنلاین یک نوع کیف پول الکترونیکی است و برای انجام خرید آنلاین و پرداخت های ارزی و انتقال پول استفاده می شود. این سرویس به شما اجازه پرداخت سریع و انتقال وجه مطمئن از طریق اینترنت را میدهد. perfectmoney در کشور ما طرفداران زیادی دارد که علت این موضوع اعمال نکردن تحریم ها برای کاربران ایرانی و پشتیبانی زبان فارسی می باشد. پرفکت مانی دلار آمریکا، یورو، طلا و بیت کوین را پشتیبانی می کند.


انواع حساب در پرفکت مانی

در هنگام ثبت نام در پرفکت مانی ۳ توع حساب مختلف به شما پیشنهاد داده میشود.حساب نرمال، پرمیوم و پارتنر.حساب نرمال برای همه کاربران قابل استفاده می باشد و محدودیتی ندارد. حساب پرمیوم مخصوص کاربران فعال می باشد و کلیه ی نرخ ها در این حساب ۲ درصد پایین تر است علاوه بر این اولویت نقل و انتقال با این نوع حساب هاست.حساب پارتنر مخصوص کاربرانیست که صاحب بیزینس اینترنتی هستند و تا حدودی از دو حساب قبلی تخصصی تر است.به حساب پارتنر سود سالانه تعلق می گیرد که این مبلغ به صورت ماهیانه واریز می گردد.

قابلیت های پرفکت مانی

انتقال وجه بین حساب های کاربران

امکان دریافت پول از طرف پروژه های مختلف در اینترنت

انجام دادن پرداخت های منظم در اینترنت

ذخیره سازی مبالغ در یک حساب با امنیت بالا

پرداخت هزینه ها خدمات آنلاین

خرید بیت کوین، طلا، یورو و دلار آمریکا به شکل آنلاین و مجازی

قرض گرفتن و قرض دادن پول

دریافت و اعطای وام

 

نکته ی بسیار مهم

 

از دیدگاه بعضی صاحب نظران پول های غیر الکترونیک و مجازی، قوانین ثبت برند و کشوری پاناما این سیستم مالی اینترنتی را به یک پول مجازی خطرناک تبدیل کرده است. علت آن نیز اینگونه بیان شده که پرفکت مانی مانند سایر درگاه های پرداخت آنلاین از قوانین و مقررات مالی اروپا پیروی نمیکند و این امکان را دارد که از موجودی حساب های کاربران اسفاده کند.به همین دلیل است که بیشتر فروشگاه های خرید آنلاین Perfectmoney را به عنوان درگاه پرداخت به رسمیت نمی شناسند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *