وی پیمنت

مانی گرام چیست | همه چیز درباره ی مانی گرام

مانی گرام

اگر می خواهید به خارج از کشور پول حواله کنید و یا قصد دریافت آن را از خارج از کشور را دارید و به دنبال یک راه مناسب برای انجام این کار هستید با ما همراه باشید. در این مطلب سعی داریم به معرفی مانی گرام، به عنوان یکی از بهترین راه های انتقال پول به خارج از کشور، بپردازیم. مانی گرام یک شرکت آمریکایی با نزدیک به ۳۰ سال سابقه است و یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده ی خدمات و انتقال پول در دنیا به شمار می رود.

نحوه ی ارسال حواله ارزی با مانی گرام

نحو ه ی کار مانی گرام تا حد زیادی به وسترن یونیون شباهت دارد و در این سرویس انتقال پول نیز برای ارسال حواله از داخل کشور به خارج از کشور ، شما به داشتن حساب بانکی و کارت های اعتباری همچون مسترکارت، نیازی ندارید.برای انتقال پول در سرویس مانی گرام کافیست مشخصات پاسپورتی شخص دریافت کننده را به همراه داشته باشید.با ارائه ی مشخصات به یکی از شعب، این شرکت یک حواله در اختیار شما قرار می دهد که حاوی کدی ۱۰ رقمی است.شخصی که پول را برایش حواله کرده اید می تواند با مراجعه به هر کدام از شعب این شرکت و ارائه ی کد ۱۰ رقمی و مدارک شناسایی، مبلغ ارسالی را دریافت کند.

 

 

امنیت استفاده از مانی گرام

این شرکت برای ایجاد امنیت بیشتر مشتریان خود را از انقال وجه به افراد ناشناس، ارسال حواله به افراد مشکوک و واریز پول به حساب های فاقد اعتبار و ناشناخته نهی می کند.پیشنهاد می شود پیش از هرگونه ارسال پول و حواله از تحت کنترل بودن آدرس ایمیل و شماره توسط شخص دریافت کننده اطمینان حاصل کنید.

 

حتما بخوانید : راه های پرداخت و حمل پول در خارج از کشور چیست؟

 

تفاوت انتقال پول از طریق مانی گرام با ارسال پول از طریق حواله ی بانکی

ارسال پول از طریق مانی گرام شاید برای شما اندکی گران تر تمام شود اما در مقابل سرعت انتقال پول از طریق این شرکت بسیار بیشتر از حواله ی بانکی بوده و علاوه بر این شما را از دردسر های بانکی و پروسه اداری ارسال حواله بانکی می رهاند. به طور کلی می توان گفت هنگامی که بخواهید به صورت فوری پول را به خارج از کشور ارسال کنید مانی گرام یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود.

 

تفاوت ارسال پول در مانی گرام و وسترن یونیون

همانطور که پیش تر اشاره شد، نحوه ی کار و ارائه خدمات در هر دو شرکت تا حد زیادی به یکدیگر شباهت دارد.اما تفاوت هایی نیز وجود دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

استفاده از خدمات و سرویس های وسترن یونیون، محبوبیت و گستردگی بیشتری دارد و این شرکت از شعب و دفاتر بیشتری برخوردار می باشد. از سوی دیگر مانی گرام کارمزد کمتری را برای انتقال پول دریافت میکند و در زمینه ی انتقال ارز از تنوع بیشتری برخوردار است.بنابراین در صورتی که تمایل دارید ارزی که انتقال می دهید به ارز محلی تبدیل نشود و کارمزد تبدیل ارز شامل حال شما نشود مانی گرام را به شما توصیه میکنیم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *