وی پیمنت

Graphicriver چیست؟

graphicriver2

Graphicriver یکی از سایت‌های زیر مجموعه Envato Market است. همانطورکه در بخش‌های قبلی شرکت انواتو و زیرمجموعه‌هایش را معرفی نمودیم، به تعریف و بررسی گرافیک ریور می‌پردازیم.

 

گرافیک ریور:

به عنوان یکی از بخش‌های انواتو مارکت جزئی از این سایت تجارت هوشمند است که، امکانات و محصولات گرافیکی تولید شده توسط ۳۵ هزار طراح و گرافیست را، برای استفاده شما در پروژه‌های شما ارائه می‌دهد.

این سایت مجموعه‌ای عظیم از محصولات گرافیکی نظیر تصاویر بُرداری (Vector image)، قالب‌های چاپ، لوگوها، آگهی‌ها و فونت و ابزارهای فتوشاپ را در خود جای داده است. به عبارتی شما هر آن‌چه از محصولات گرافیکی که در کار خود نیاز داشته باشید می‌توانید در این سایت پیدا کنید.

کیفیت این محصولات و تصاویر توسط گرافیک ریور گارانتی شده است و شما می‌توانید آن‌ها را در کنار دیگر کاربران بررسی و ذخیره نمایید و فایل‌های مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارید.

 

چگونه از Graphicriver کسب درآمد کنیم؟

در بخش‌های قبلی توضیحاتی در خصوص فعالیت و ارائه محصولات مختلف در سایت انواتو را مطرح نمودیم. اگر طرحی خلاقانه دارید و یا فریلنسر هستید، می‌توانید طرح‌های ابداعی خود را به انواتو ارسال کنید و پس از تایید کیفیت و سلامت کار، محصول شما در کنار دیگر محصولات در این سایت عرضه خواهد شد.

 

نحوه پرداخت هزینه خرید محصولات و نقد کردن درآمدهای ارزی:

شما با مراجعه به سایت وی پینت و خرید مسترکارت‌های مجازی این شرکت، می‌توانید به آسانی محصول مورد علاقه خود را خریداری نمایید. همچنین جهت نقد درآمدهای ارزی خود با کارشناسان وی‌پیمنت تماس حاصل نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *