وی پیمنت

منابع آزمون PET چیست؟ | منابع آزمون را از کجا تهیه کنیم؟

منابع آزمون PET

پیش تر درباره ی آزمون PET و چگونگی برگزاری آن صحبت کردیم که پیشنهاد میکنم حتما آن را مطالعه بفرمایید.در این مطلب سعی در معرفی منابع آزمون PET و نگاهی مختصر به محتوای منابع داریم. این آزمون به دو صورت کتبی و آنلاین برگزار می شود که آزمون کتبی آن رایج تر است و بیشتر شرکت کنندگان روش کتبی برای آزمون دادن انتخاب می کنند.سایت رسمی دانشگاه کمبریج به عنوان نهاد برگزاری آزمون PET در بخش Preparation نمونه سوالاتی را به همراه پاسخنامه ی آن قرار داده است. هدف از این کار آشنایی داوطلبین با نحوه ی سوالات و افزایش آمادگی آنها برای آزمون می باشد.علاوه بر این شما می توانید در بخش Free English Practice با انتخاب کردن سطح، مهارت و زمان به راحتی آزمون آزمایشی دهید.

 

منابع آزمون PET

در قسمت پایین بخش Preparation ، سایت دانشگاه کمبریج یک لیست شامل منابع آزمون PET منتشر کرده است که تا حد زیادی می تواند شما را برای آزمون آماده سازد.منابع معرفی شده در سایت حاوی سوالات و درسنامه هایی می باشد که نکات کلیدی پیرامون محتوای آزمون را به خواننده منتقل میکنداکنون با هم به بررسی برخی از این منابع می پردازیم.

Objective PET

این کتاب یکی از پرفروش ترین منابع آزمون PET به شمار می رود که ویرایش دوم این کتاب در سال ۲۰۰۳ برای اولین بار منتشر شد.کتاب Objective PET حاوی تمرینات سیستماتیک و درسنامه های جامع می باشد و بر اساس ود آزمون PET طراحی شده است.هدف این کتاب هم بالا بردن معلومات زبان انگلیسی داوطلبین به شکلی کلی می باشد.یکی از جالب ترین ویژگی های کتاب Objective PET،بخش Corpus spots است که در آن اشتباهات متداول شرکت کنندگان آزمون جمع آوری شده است.در این کتاب ۳۱ درس به شکلی جذاب طراحی شده و شما با مطالعه ی آن شانس بیشتری در موفقیت در آزمون PET خواهید داشت.

 

Complete PET

کتاب بعدی که سعی در معرفی آن داریم، Complete PET نام دارد.این کتاب به بهترین نحو تمرین های کلاسی را با تمرکز ویژه بر روی نوجوانان و بزرگسالان ارائه میکند.در این کتاب توضیحات جامعی حول کلیه ی بخش های آزمون PET داده می شود و به آمادگی هر چه بیشتر شما کمک می کند.

 

Cambridge English Preliminary 8

کتاب Cambridge English Preliminary 8 هم از منابع حائز اهمیت آزمون است.این کتاب از ۴ آزمون رسمی سنجش زبان انگلیسی کمبریج می باشد.اگر می خواهید معتبرترین محتویات آزمون را در اختیار داشته باشید پیشنهاد می کنیم حتما از این کتاب استفاده کنید.

Insight into PET

اگر به دنبال منبعی میگردید که در آن با استفاده از درسنامه های کوتاه و مختصر سطح خود را ارتقا دهید به شما Insight into PET را معرفی می کنیم.در Insight into PET فعالیت های خودخوان قرار داده شده است وجذاب بودن دروس از تنبلی شما هنگام حل تمارین جلوگیری میکند.اختصاص دادن ۵۰ ساعت زمان برای آموزش می تواند تا حد زیادی شما را برای آزمون آماده کند.

 

 

Cambridge Grammar for PET

آخرین مورد از منابع آزمون PET که قصد معرفی آن را داریم Cambridge Grammar for PET نام دارد که به بررسی نکات گرامری لازم برای آزمون می پردازد.در این منبع نکات گرامری با فرمت MP3 نیز قرار داده می شود تا بازدهی یادگیری افزایش یابد. Cambridge Grammar for PET با آوردن چندین مثال برای هر نکته توضیح بهتری به مخاطب ارائه می دهد.

 

 

تهیه ی منابع آزمون PET

منابع آزمون PET در سایت رسمی دانشکاه کمبریج قرار داده شده است و شما برای تهیه ی آن ها می بایست دارای کارت اعتباری بین المللی باشید.در صورت نداشتن این کارت می توانید به راحتی از خدمات وی پیمنت در این زمینه استفاده کنید. وی پیمنت می تواند در کمترین زمان مسترکارت مجازی برای شما صادر کند و شما پرداخت بین المللی خود را به سادگی انجام دهید.برای توضیحات بیشتر در خصوص صدور مستر کارت مجازی می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *