وی پیمنت

سازمان WES ؛ارزیابی و سنجش مدارک تحصیلی توسط WES

سازمان WES

اگر شما قصد مهاجرت و یا تحصیل در خارج از کشور را داشته باشید تا حدی از اهمیت تایید شدن مدارک تحصیلی‌تان جهت اخذ ویزای تحصیلی ، کاری آشنایی دارید. باید بدانید که سازمان WES بر اساس سیستم های هر کشور مدارک شما را تطبیق می دهد و یکجور معادل سازی می کند.

سازمان Wes چیست؟

(wes (World Education Service یک سازمان خصوصی است که در سال ۱۹۷۴ با سنجش مدارک تحصیلی متقاضیان تحصیل در خارج از کشور، جهت دریافت پذیرش برای تحصیل و اخذ اقامت در آمریکا و کانادا فعالیت می کند.سازمان wes رزومه ی تحصیلی متقاضیان تحصیل در کشورهای آمریکا و کانادا را معادل سازی می کند.این سازمان از ابتدای کار خود تا کنون پاسخگوی بیش از یک میلیون تقاضا از سوی دانشجویان بوده است و از اعتبار بالایی برخوردار است.نزدیک به ۲۵۰۰ سازمان آموزشی،دولتی و تجاری برای استخدام از مدارک سنجیده شده توسط WES استفاده می کنند.

چگونگی سنجش مدارک تحصیلی توسط WES

اگر قصد تحصیل در کشور های آمریکا و کانادا را دارید باید بدانید که برخی از دانشگاه های این دو کشور مضاف بر مدارک مورد نیاز جهت پذیرش تحصیلی، از دانشجویان تقاضای تاییدیه سنجش تحصیلی می نمایند.
اگر می خواهید از خدمات سازمان WES  بهره ببرید در گام اول باید یک حساب کاربری ایجاد کنید.پس از ورود به حساب کاربری خود مشاهده میکنید که بخش آمریکا و کانادا از هم جدا می باشد.سپس بخش مورد نظرتان را با کلیک بر روی گزینه ی Apply for a WES Credential Evaluation انتخاب کنید.در گام بعد فرایند دو مرحله ای انجام سنجش را می بینید که در مرحله ی اول دو لینک ارائه می شود که شامل اطلاعات مراحل و چگونگی انجام سنجش در سازمان WES و دیگری مدارک مورد نیازاست که باید پیش از شروع فرایند سنجش و ارسال مدارک آن را به طور دقیق مطالعه کنید.

مرحله ی دوم از بخش های جداگانه برای خدمات به متقاضیان تحصیل در آمریکا و کانادا است.اگر درخواست دریافت سنجش مدارک برای کانادا را داشته باشید ۲ گزینه پیش روی شماست. گزینه ی ECA Application for CIC، برای درخواست کنندگان مهاجرت به کانادا و Standard Online Application که برای استفاده متقاضیان ویزای تحصیلی این کشور اختصاص داده شده است.

حتما بخوانید: روش پرداخت هزینه دانشگاه های خارجی

 

هزینه و چگونگی پرداخت

هزینه ی که پرداخت می کنید بسته به نوع مدرک شما و هدف شما از ارسال آن، متغیر است.با مراجعه به سایت WES میتوانید از هزینه ها آگاه شوید.جهت پرداخت هزینه ها میتوانید از مستر کارت های مجازی استفاده کنید.اگر مستر کارت مجازی ندارید جای نگرانی نیست.

وی پیمنت به راحتی میتواند برای شما مستر کارت مجازی صادر کند و یا پرداخت شما را انجام دهد.برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان ما تماس برقرار بفرمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *