وی پیمنت

حواله کرون به سوئد

sek2

حواله کرون به سوئد:

کرون، واحد پولی کشورهای حوزۀ اسکاندیناوی (سوئد،نروژ و دانمارک)، سهم زیادی از حواله های ارزی ، و متقاضیان را به خود اختصاص داده است.

با توجه به جمعیت بالای ایرانیان حاضر در این حوزه و بخصوص ایرانیان حاضر در کشور سوئد، ارسال حواله کرون به این کشور از متقاضیان بسیاری برخوردار است.

دانشجویانی که در کشور سوئد مشغول تحصیل هستند، تا حد زیادی جهت تامین نیازهای مالی و مخارج زندگی خود، به ارسال پول از ایران وابستگی دارند.

 

امن ترین روش حواله کرون به سوئد:

امن ترین و سریع ترین روش انتقال کرون به سوئد و دیگر کشورهای حوزه اسکاندیناوی، ارسال پول از طریق شبکه جهانی سوئیفت می باشد. اما بدلیل تحریم ها و محدودیت شبکه های بانکی امکان ارسال مستقیم پول از طریق سیستم بانکی برای درخواست کنندگان وجود ندارد.

صرافی آریا با تجربه ای طولانی و به پشتوانه دفاتر مجاز صرافی در ایران، سوئد، نروژ و دانمارک امکان ارسال حواله کرون در کمترین زمان ممکن و بصورت مستقیم، از طریق حساب های بانکی کشورهای فوق را برای مشتریان خود فراهم نموده است.

 

خدمات صرافی آریا:

 • ارسال کرون از سوئد به ایران
 • ارسال حواله دلار از سوئد و نروژ به افغانستان و کردستان (عراق) بدون هیچگونه کارمزد و هزینه
 • ارسال حواله کرون از ایران به سوئد، نروژ و دانمارک

 

به چه کسانی اعتماد کنیم؟

امروز، با گسترش وسایل ارتباط جمعی، ابزار تکنولوژیک،بسیاری با سوءاستفاده از ناآگاهی کسانی که قصد ارسال حواله به کشورهای فوق الذکر را دارند به کسب درآمد و سود می پردازند.

 

روش عملکرد این افراد به این طریق می باشد:

برای مثال شما در سوئد زندگی می کنید و قصد ارسال پول به ایران را دارید. این اشخاص مبلغ کرون را با نرخ توافقی از شما خریداری می کنند و از شما می خواهند مبلغ کرون معامله شده را به شماره حسابی (در حقیقت حساب اعلام شده به شما متعلق به مشتریانی است که از این ایران درخواست واریز پول داشته اند) که در اختیارتان می گذارند واریز کنید.

تا اینجا به نظر مشکلی وجود نداشته و در اکثر مواقع هم پول به حساب سوئدی شما واریز می گردد.

اما در این شیوه، مشکلات و مخاطراتی برای هر دو طرف (واریز کننده و دریافت کننده) وجود دارد؛ شما به عنوان یک سمت از این داد و ستد هیچ اطلاعات مشخصی از سمت دیگر آن (چه دریافت کننده و چه واریز کننده) نداشته، و تنها مرجع در اینجا همان شخص واسطه گر است؛جور دیگر بگوییم، شما از مبدأ و منبع، و یا مقصد ارز خود هیچ اطلاعاتی نخواهید داشت.
یکم: شما به عنوان واریز کننده، از گیرنده پول هیچ شناختی ندارید و نمی دانید حساب او از نظر امنیتی مشکلی دارد یا خیر.
دوم: شخص گیرنده پول نیز از منشا پول خود خبر ندارد. در طی این سال ها مشکلات بسیاری برای ایرانیان ساکن در سوئد و نروژ بدلیل روشن نبودن منشا پول های واریزی به حساب های بانکی شان بوجود آمده است.

اگر شما در سوئد و یا دیگر کشورهای دیگری زندگی می کنید، به احتمال از اهمیت مشخص بودن و “سفید بودن” منشا پول های واریزی به حسابتان مطلع هستید. (سفید بودن بدین معنی که منشأ پول به فعالیت های غیرقانونی ارتباط نداشته باشد.)

شما می توانید با مراجعه به آدرس های زیر، قوانین و آئین نامه های انتقال پول و پولشویی در اتحادیه اروپا و پارلمان سوئد، را مطالعه کنید:

۱-متن قانون مبارزه با پولشویی و حمایت مالی از تروریسم تصویب اتحادیه اروپا در اکتبر ۲۰۰۵

۲- متن قانون مبارزه با پولشویی و حمایت مالی از تروریسم، تصویب پارلمان سوئد در سال ۲۰۰۹

۳-آیین نامه اجرایی اداره نظارت بر بانک ها(Finansinspektionen) ، بر مبنای قانون مصوب پارلمان سوئد

 

نحوه ارسال حواله کرون:

صرافی آریا با داشتن دفاتر مشترک در ایران و حوزۀ اسکاندیناوی توانسته است مسیری هموار و دوجانبه جهت رفع نیازهای مشتریان خود ایجاد نماید.

از این رو شما می توانید با مراجعه به صرافی آریا در کشور سوئد و ارائه مدارک خود، نسبت به ارسال پول به ایران اقدام نمایید.

هم چنین صرافی آریا در ایران با مجوز رسمی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، امکان ارسال حواله کرون به کشورهای اسکاندیناوی بصورت مستقیم و «بدون واسطه» را برای شما عزیزان فراهم نموده است.

 

2 پاسخ به “حواله کرون به سوئد”

 1. رضا گفت:

  با سلام و خسته نباشید به شما و همکارانتان، من یه انتقاد ویا میشه گفت یه پیشنهاد دارم ،چرا یه دفتر کوچک یا یه نمایندگی در استکهلم ندارید که ما بتوانیم نقل و انتقال سریعتر در کمترین زمان ممکن داشته باشیم ؟با آرزوی موفقیت برای همه شما و همکارانتان

  • مهدی پهلوان زاده گفت:

   باسلام
   ضمن تشکر از ارائه دیدگاه، شما می توانید از طریق تماس با شماره ۰۰۴۶۷۰۷۴۹۷۹۷۴ با دفتر گوتنبرگ ارتباط بگیرید. همکاران ما در سوئد راهنمایی های لازم در این خصوص را به شما ارائه خواهند داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *