مانی گرام

مانی گرام یکی از سیستم های بین المللی انتقال وجه در جهان به شمار میاید مانی گرام انتقال وجه در کشور های مختلف و بین کشور های مختلف بسیار آسان کرده است شما به راحتی میتوانید با این سرویس مبلغ مورد نظر خودتون به کشور های دیگر انتقال دهید.

شما مبلغ مورد نظر انتقالی میتونید از طریق کیوسک های مانی گرام در سراسر دنیا دریافت کنید متاسفانه این کیوسک ها در ایران به دلیل تحریم ها وجود ندارد شما میتوانید مبلغ مورد نظر خودتون از طریق سایت وی پیمنت زیر مجموعه صرافی آریا در تهران به سایر نقاط جهان انتقال دهید.

مانی گرام هم اکنون در ۲۰۰ کشور جهان فعالیت دارد و حدود ۳۵۰ هزار نفر از این سرویس استفاده میکنند این سرویس انتقال وجه بین کشور ها بسیار راحت کرده است.

شما علاوه بر امکان دریافت وجه از باجه های مانی گرام از طریق سایت و اپ مانی گرام دریافت و یا به حساب دیگر خود انتقال دهید. امنیت در این سرویس بسیار بالاست و سایت ما امنیت شما در انتقال وجه تضمین میکند.

حداقل و حداکثر مبلغ قابل وجه از طریق مانی گرام :

شما از ۲۵۰ دلار تا ۱۰۰ هزار دلار میتونید در یک انتقال از مانی گرام به حساب دیگری از طریق این سرویس انتقال دهید اگر به دنبال حواله با کارمزد پایین هستید مانی گرام یکی از بهترین گزینه ها برای این کار است .

همچنین سقف ارسال پول از طریق مانی گرام ۸۰۰۰ دلار در روز است و بالغ بسیار پایین هم از طریق این سرویس قابل انجام است و فرد گیرنده وجه با ارائه پاسپورت خود میتواند وجه مورد نظر خودش را دریافت کند.

اما فرق بین مانی گرام و وسترن یونیون در چیست کدام سرویس بهتر است با توجه به تجربه ما از لحاظ سریع بودن و امنیت فرقی با هم ندارند این دو سرویس تنها فرق این دو دراین است که مانی گرام در خیلی از مواقع هزینه کمتری نسبت به وسترن یونیون میگیرد و از این لحاظ نسبت به وسترن یونیون برتری دارد.