وی پیمنت

مهاجرت به کانادا

کانادا

کشور کانادا در شمالی ترین نقطه ی قاره ی آمریکا واقع است و بعد از روسیه برگترین کشور دنیا از لحاظ مساحت می باشد.کانادا شامل سه ناحیه به نام های نوناووت،یوکان و ناحیه ی شمال غربی است.آب و هوای این کشور به غیر از قسمت جنوب غربی غالبا سرد می باشد.بیشتر مردم در کانادا به زبان انگلیسی و فرانسوی صحبت میکنند.

مهاجرت به کانادا

کشور کانادا دارای رفاه اجتماعی مناسب بوده و با درآمدی بالا و هزینه های زندگی متناسب با درآمد به انتخابی ایده آل برای مهاجرت بدل شده است و یکی از بهترین سیاست های مهاجرتی را داراست.کانادا بیش از ۶۰ برنامه مهاجرتی دارد که هر یک از آنها شرایط ویژه ای برای قبول متقاضیان داند  و راه های گوناگونی برای اخذ اقامت و مهاجرت به کشور کانادا وجود دارد که سعی میکنیم به بخشی از آنها بپردازیم:

اقامت از طریق سرمایه گذاری در استان کبک

این روش برای کسانی است که توانایی مالی بالایی دارند و به سرمایه گذاری در این کشور علاقه مندند. روندکار به این صورت است که شما حداقل ۸۰۰ هزار دلار را به حساب دولت واریز می کنید و این مبلغ باید به مدت ۵ سال در خزانه دولت باقی بماند و پس از ۵ سال این پول بدون  هیچ سودی به شما بازمی گردد. این نکته را در نظر داشته باشید که به علت امن بودن این روش حجم تقاضاها بالاست و بعد از اعلام ظرف مدت کوتاهی تمامی ظرفیت ها تکمیل می شود.

اقامت از طریق ویزای کار

برای اخذ این نوع از اقامت شما باید جهت دریافت پاسپورت ۴ تا ۶ سال در کشور کانادا حضور فیزیکی داشته باشید. بعلاوه اثبات کنید که دارایی های شما قانونی بدست آمده و دارای ۲ سال سابقه مدیریت و کسب و کار هستید.

اقامت از طریق تحصیل

برای اخذ ویزای تحصیلی می بایست از آموزشگاه عالی این کشور پذیرش دریافت کنید. در وهله ی بعد برای صادر شدن ویزای دانشجویی معرفی نامه ی خود را به سفارت بفرستید و پس از اخذ ویزا در آموزشگاه مورد نظر (دبیرستان،دانشگاه یا کالج) نام نویسی کنید.کمک های مالی و بورسیه به عوامل زیادی مثل معدل و رشته و مرکز آموزشی دانشجو بستگی دارد.

 

بیشتر بخوانید: معرفی آزمون آیلتس

 

اقامت از طریق ازدواج

اگر می خواهید از این طریق اقامت بگیرید باید این موضوع را در نظر داشته باشید که شخصی که به عنوان همسر شما معرفی می شود شهروند کانادا محسوب شود و یا اقامت دائم داشته باشد.علاو ه بر این هزینه های شما را تا زمانی که اقامت دائم را اخذ نکرده اید متقبل شود. بحث اصلی در ارسال مدارک جهت ازدواج این است که بتوانید سفارت را قانع کنید که ازدواج واقعی می باشد و به اصطلاح صوری نیست.

 

بیشتر بخوانید: مهاجرت به آلمان ، مهاجرت به استرالیا

تعیین وقت سفارت

برای تقاضای وقت از سفارت کانادا به شکل حضوری امکان ارسال مدارک وجود ندارد و شما می بایست جهت انگشت نگاری و تحویل مدارک به سفارتخانه مراجعه کنید و بعد از انجام این فرایند شما می توانید به کشور بازگردید تا پاسخ ویزا آماده شود.در روش آنلاین نیز روند کار تقریبا به همین صورت است و شما بجای تحویل دستی مدارک آنها را در سایت رسمی سفارت آپلود کنید. یکی از روش های پرداخت هزینه در روش آنلاین،استفاده از مستر کارت های مجازی میباشد و شما در وی پیمنت به راحتی میتوانید از این طریق اقدام کنید.جهت آگاهی بیشتر درباره ی نحوه ی پرداخت میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *