وی پیمنت

معرفی اپلیکیشن Memrise

memrise2

معرفی اپلیکیشن Memrise:

در ادامه معرفی سایت‌ها و اپلیکیشن‌های آموزش آنلاین به معرفی یکی دیگر از نرم افزارهای آموزش زبان با نام Memrise می‌پردازیم.

 

همانطور که می‌دانید امروزه یادگیری زبان‌های مختلف یکی از امتیازات و عوامل  پیشرفت‌ در زمینه‌های کاری و تحصیلی در زندگی مردم است. راه‌های متنوعی وجود دارد که به شما امکان یادگیری زبان‌های رایج و زنده دنیا را برای شما آسان می‌سازند.

memrise نیز مانند دولینگو، اپلیکشن کاملی در آموزش زبان‌های مختلف است. این برنامه بیش از ۲۰۰ زبان مانند اسپانیایی، آلمانی، فرانسوی، چینی، ژاپنی و …. را آموزش می‌دهد.

این اپلیکیشن به سرعت توانست جای خود را در بین کاربران باز کند و به یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌ها تبدیل شود.

 

دسته‌بندی‌های آموزشی:

دسته‌بندی موضوعات در این نرم افزار به دو شکل کلی است. دسته زبان‌های مختلف که شامل لیست کاملی از زبان رایج دنیا است و حتی آموزش برخی از آن ها به زبان فارسی نیز موجود است. دسته دوم آموزش به صورت موضوعی است، که مشتمل بر موضوعاتی از جمله هنر، ریاضی و علوم، تاریخ و جغرافی و… است. هر موضوع دارای دسته‌بندی های مجزاست که ازیکدیگر تفکیک شده و بطور تخصصی آموزش داده می شود.

شیوه آموزش Memrise:

شیوه آموزشی در این سایت مشابه سیستم آموزش فلش کارتی است و از تصاویر،صوت و غیره برای آموزش استفاده می کند. این برنامه نقاط مشترک بسیاری با اپلیکیشن دولینگو دارد. اما از نظر ساختار آموزشی تفاوت هایی با هم دارند. در memrise بیشتر روی یادگیری لغات تمرکز می شود و ممکن است لغات ابتدایی آموزش راحت به نظر نرسند.

اما دولینگو در آموزش لغات کاربردی و دسته‌بندی شده و ترتیب آموزش آن، برتری دارد و مفاهیم ساخت جملات و کاربرد این لغات را بهتر آموزش می‌دهد. در مقابل ممرایز دامنه لغات وسیع‌تری را به شما آموزش می‌دهد.

یکی دیگر از تفاوت‌های این برنامه با دولینگو در این است که، دولینگو تا اتمام موفقیت در گذراندن یک درس به شما اجازه مشاهده و یادگیری درس بعدی را نمی‌دهد، اما در ممرایز شما می توانید درس‌های بعدی را نیز مطالعه کنید و امتیاز بگیرید.

همچنین می‌توانید امتیاز خود را به اشتراک بگذارید و امتیاز دوستان خود را هم ببینید.

بیشتر بخوانید: معرفی اپلیکیشن دولینگو

ویژگی های ممرایز:

از دیگر امکانات و ویژگی‌های این اپیکیشن مطالعه همزمان زبان و موضوعات دیگر موجود درآن است. برای مثال شما همزمان می‌توانید زبان بیاموزید و هم مفاهیم تاریخی، ریاضی و علمی را مطالعه کنید.

 

نحوه اشتراک:

این اپلیکیشن علاوه بر سایت خود در گوشی ها و تبلت‌هایی با سیستم عامل‌های اندروید و ios نیز در دسترس است. شما پس از نصب این نرم افزار می‌توانید به دو شکل رایگان و پرداخت اشتراک ماهیانه از امکانات آن بهرمند گردید.

جهت پرداخت هزینه‌های ثبت نام و اشتراک ماهیانه می‌توانید از راهکارهای پرداخت آنلاین وی‌پیمنت بهره بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *