وی پیمنت

مهاجرت به استرالیا

استرالیا

کشور استرالیا واقع در نیمکره‌ی جنوبی زمین و ششمین کشور پهناور دنیاست.استرالیا به واسطه‌ی داشتن جاذبه های توریستی مختلف سالانه بسیاری از گردشگران را به خود جذب می کند. رفاه اجتماعی و درآمد بالای شهروندان در این کشور موجب شده تا استرالیا به مقصدی ایده آل برای افرادی که قصد مهاجرت دارند بدل شود.

ویزای توریستی استرالیا

ویزای توریستی کشور استرالیا مخصوص اشخاصی است که برای بازدید از این کشور،تجارت و یا ملاقات اقوام و دوستان به این کشور سفر می‌کنند.کسانی که ویزای توریستی را اخذ میکنند تنها ۳ ماه میتوانند مشغول به کار شوند و در دوره های آموزشی شرکت کنند.علاوه بر این تبدیل این ویزا به اقامت دائم ودیگر ویزاها مقدور نیست.

 

هزینه ی زندگی

استرالیا از نظر رفاه و کیفیت زندگی شهروندان در بالا ترین سطح در جهان قرار دارد و این امر موجب شده که هزینه ی زندگی در این کشور بالا باشد.این نکته را نباید فراموش کرد که هزینه ی زندگی در هر کشوری با توجه به شیوه ی زندگی هر شخص و منطقه ای که در آن سکونت دارد، متفاوت است.مثلا شهر آدلاید کمترین هزینه ی زندگی را داراست و مقابل زندگی در سیدنی بسیار پر هزینه است.

بیشتر بخوانید: تحصیل در سوئد

کسب درآمد

کسب درآمد و کار پیدا کردن برای کسانی که اقامت این کشور را در اختیار دارند سخت می‌باشد و برای مهاجرانی که تازه پا به این کشور گذاشته‌اند این مسئله به مراتب دشوار تر است.حقیقتا این تصور که هر مهاجر تازه وارد به کشور استرالیا بلافاصله و به راحتی مشغول به کار در حوزه‌ی تخصصی خود می‌شود اشتباه است.بدیهی است که اشخاص تازه وارد با فضا و محیط کار و بیزنس در استرالیا آشنا نیستند و تجربه کافی را نیز دارا نمی‌باشند به همین علت کارفرمایان به سختی اعتماد می‌کنند و بقول معروف به این دسته افراد سخت کار میدهند.

دریافت ویزا

برای دریافت ویزای این کشور ابتدا باید در سایت سفارت استرالیا ثبت نام کنید و درخواست صدور ویزا کنید. در صورت تایید شدن مدارک و پذیرش شخص سفارت یک هزینه را مشخص می‌کند. در وی‌پیمنت قابلیت پرداخت هزینه‌ی سفارت از طریق مستر کارت مجازی به شما داده می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر از کارشناسان ما در وی پیمنت کمک بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *