وی پیمنت

پرداخت حق عضویت یاتا

تاريخچه ياتا

انجمن ترافيك هوايي بين المللي در سال ۱۹۱۹ و پس از جنگ جهانی اول به عنوان اولین سازمان بين المللي خدمات هوايي، در شهر لاهه شکل گرفت، در آوریل سال ۱۹۴۵ ،با توجه به روند رو به رشد حمل و نقل هوایی و بروز برخی از مشکلات ،انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (یاتا) در شهر هاوانا کوبا بنیان نهاده شد.

در ابتدا یاتا به عنوان سازمان جهانی و فرا منطقه ای و مشتمل بر ۵۷ عضو از ۳۱ کشور فعالیت خود را آغاز نمود و در حال حاضر بیش از ۲۳۰ شرکت هواپیمایی به همراه نمایندگان خود  از ۱۴۰ کشور جهان عضو دارد.

از جمله فعالیت های یاتا به عنوان نهادی غیر سیاسی و غیر دولتی و بدون انحصار، استاندارد ساختن قیمت ها،بلیط ها و بارنامه های هوایی می باشد، از اهداف این انجمن راهبری و صنعت حمل و نقل هوایی و کمک به استاندارد سازی خدمات و توسعه آن در سطح بین الملل می باشد.

آژانس های هواپیمایی فعال در کشور به عنوان اعضای یاتا ،می بایست حق عضویت سالیانه خود را طبق فاکتور صادر شده ،پرداخت نمایند.

از این رو وی پیمنت با توجه به مشکلات و محدودیت های موجود آژانس ها در پرداخت آنلاین این فاکتور ،بدلایلی نظیر تحریم های بانکی و فقدان کارت های اعتباری، در جهت رفع این مشکلات برآمده و با توجه به امکانات خود ، پرداخت حق عضویت یاتا را بوسیله کارت های اعتباری خود در اروپا و با نرخ مناسب جهت آژانس های هواپیمایی میسر نموده است.

 

هم چنین امکان پرداخت حق عضویت، بصورت ارسال حواله از طریق دفاتر صرافی آریا در اروپا و با احتساب کارمزد حواله ، نیز امکان پذیر می باشد.

ثبت سفارش