وی پیمنت

راه های پرداخت و حمل پول در خارج از کشور چیست؟

حمل پول در خارج از کشور

راه های پرداخت و حمل پول در خارج از کشور

 

راه های پرداخت و حمل پول در خارج از کشور چیست؟آیا تا به حال ب این سوال فکر کرده اید؟اگر جوابتان منفی است احتمالا زیاد اهل سفر به خارج از کشور نیستید.همه ی ما کم و بیش از مخارج سفر خارج از کشور آگاهی داریم و می دانیم که هزینه های خرید، اقامت در هتل، گردش و تفریح ، خوراک و … بخشی از این مخارج است.سوالی که پیش می آید این است که چگونه میخواهید این هزینه ها را پرداخت کنید؟اگر در پاسختان به این سوال ” پول نقد” است باید بگویم در اشتباهید.با ما باشید تا در ادامه دلایل گفته خود را به اثبات برسانم.

حمل پول در خارج از کشور به صورت نقد ممنوع !

شاید برایتان جالب باشد که بگویم بیشترین آمار دستگیری هموطنانمان در خارج از کشور مربوط به حمل پول نقد بیش از سقف مجاز کشور های مختلف است.اما این همه ی ماجرا نیست.شما با حمل مقدار زیادی پول به یک طعمه ی ایده آل برای سارقین نیز بدل می شوید.اما جای نگرانی نیست. شا می توانید برای پیشگیری از وقوع اتفاقات این چنینی قبل از سفر از قوانین حمل پول در کشور مورد نظرتان اطلاع یابید.برای اینکه در دام سارقین گرفتار نشوید هم می توانید اشیا و وجوه نقد خود را هنگام خروج از هتل به بخش امانات هتل محل اقامتتان بسپارید و در حین خرید هم تمامی پولتان را در یک مکان قرار ندهید.فراموش نکنید که تبدیل کردن ارز در کشور مقصد بسیار بیشتر برایتان آب می خورد!! بنابراین پیش از سفر در کشور خودتان مقدار ارزی که در نظر دارید را خریداری کنید.

 

کارت های پیش پرداخت مسافرتی؛ یکی از بهترین راه های حمل پول

این کارت ها از یک سو می تواند مشکل امنیت را حل کند و از سوی دیگر هر زمان که نیاز به پول نقد داشته باشید به سادگی از عابربانک های سطح شهر تهیه کنید.شما می توانید با استفاده از این کارت ها خرید های اینترنتی و آنلاین ، خرید با استفاده از کارتخوان ، خرید بلیت هواپیما، هزینه ی اقامت در هتل را انجام دهید.

 

 

انتقال پول به خارج از کشور با استفاده از حواله ی بانکی

پیش تر مطلبی را منتشر کردیم و در آن پیرامون روش های ارسال پول به خارج از کشور صحبت کردیم که پیشنهاد می کنم حتما آن را مطالعه کنید. در این بخش نیز نگاهی مختصر به این موضوع خواهیم داشت.برای کسانی که در خارج از کشور فاقد حساب بانکی می باشند یکی از بهترین راه های ارسال حواله ی بانکی استفاده از سیستم حواله ی وسترن یونیون می باشد.با استفاده از این سیستم، به عنوان یکی از سریع ترین روش های انتقال پول،میتوان روزانه حداکثر ۵ هزار دلار انتقال داد.مبلغی که به عنوان کارمزد مشخص شده است با توجه به مبلغ ارسالی و سکونتگاه دریافت کننده ی پول متفاوت می باشد و بین ۳۵ تا ۲۲۰ دلار متغیر است.روند ارسال حواله به این روش آسان است. به این صورت که شما با ارائه ی نام و نام خانوادگی که در پاسپورت شما درج شده، نام شهر و کشوری که قصد ارسال پول به آن را دارید ثبت کنید.پس از دریافت کد حواله یا MTCN شخص گیرنده می تواند به یکی از مراکز وسترن یونیون مراجعه کند و با ارائه ی کارت شناسایی و کد MTCN مبلغ واریزی را دریافت کند.شرکت وسترن یونیون در بیش از ۱۸۰ کشور دنیا دارای شعبه می باشد ولی در ایران فاقد نمایندگی رسمی است که علت آن تحریم های وضع شده علیه کشورمان می باشد.وی پیمنت می تواند به راحتی با بکارگیری از خدمات حواله بانکی وسترن یونیون در کمترین زمان پولهایتان را منتقل کند.برای کسب اطلاعات بیشتر نیز میتوانید با کارشناسان ما در وی پیمنت تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *