وی پیمنت

لیندا چیست؟

LYNDA8

لیندا چیست؟

امروزه اکثر کسانی که از آموزش های آنلاین استفاده می کنند با این سایت آموزشی آنلاین آشنایی دارند. Lynda سایتی مشتمل بر ویدئوهای آموزشی در زمینه های مختلفی چون تجارت، تکنولوژی، نرم افزار و مهارت های خلاقانه است. این سایت کاربران خود را برای رسیدن به هدف های شخصی و حرفه ای خود هدایت می کند. سایت لیندا مرجع کاملی برای آموزش نرم افزارهای مختلف و تکنولوژی های روز، در دنیاست.

لیندا یکی از استارتاپ های موفق در جهان است. این شرکت توسط خانم “لیندا واینمن” در سال ۱۹۹۵ و در کشور آمریکا راه اندازی شد.

 

هدف لیندا واینمن:

“واینمن” در ابتدا به دنبال راهی برای آموزش طراحی وب و پاسخگویی به سوالات دیگران در این زمینه بود. هدف او تنها انتقال اطلاعات و دانش بود.

“لیندا” هیچ کتاب و جزوه ای در مورد آموزش با زبان ساده و آسان و گام به گام برای آموزش کاربران خود نیافت. خود او نیز بصورت تجربی، طراحی صفحات وب را آموخته بود و این کار انجام می داد.

اولین ایده او نوشتن کتابی با زبان ساده برای آموزش طراحی وب بود. این کتاب(طراحی گرافیک های تحت وب) بسیار ساده نوشته شده بود و کاربران عادی و دارای دانش متوسط به راحتی از آن بهره می بردند.

 

آموزش های ویدئویی آنلاین لیندا:

لیندا همانند همه کسانی که دانشی دارند و دوست دارند آن را به دیگران نیز منتقل کنند، دنبال راه حلی برای این مشکل بود. او پس از کتاب پرطرفدار خود، سایتی با دامنه Lynda ثبت کرد.

در سال ۲۰۰۲ میلادی ابتدا کلاس های آنلاین آموزشی برگزار می کرد و تا سال ۲۰۰۴ در حدود ۱۰۰ دوره آموزشی وجود داشت. لیندا همچنین بصورت آنلاین به کاربران  مشاوره  و به سوالات شان پاسخ می داد.

به دلیل آنلاین بودن این آموزش ها، کاربران باید زمان زیادی برای شرکت در دوره های بعدی انتظار می کشیدند.  به همین دلیل لیندا روشی جدید برای آموزش های ویدئویی و اینترنتی ابداع کرد.

 

ویدئوهای آموزشی همراه با مشاوره:

ویدئوهای آموزشی سایت Lynda همگی کاربردی و با زبان ساده است. این عامل باعث محبوبیت در بین کاربران آن و استادان و دانشجویان در سراسر دنیاست. هرچند درک و یادگیری این آموزش ها بر خلاف کتاب های تخصصی، برای کاربر ساده است، اما  مشاوره و پاسخگویی آنلاین از الزامات رفع مشکلات کابران در حین آموزش است.

 

لینکدین:

این سایت در سال ۲۰۱۵ توسط شرکت Linkedin و با قمیت ۱٫۵ میلیارد دلار خریداری شد. لینکدین سایتی در جهت معرفی تخصص های کاری کاربران و کاریابی است. شما می توانید با آموزش های سایت لیندا، تخصص های خود را افزایش دهند و از طریق سایت لینکدین فرصت های شغلی بهتری را بیابید.

 

خرید حق عضویت لیندا(Lynda):

سایت لیندا امکان استفاده یک ماه رایگان از امکانات این سایت را به کاربران خود می دهد. پس از اتمام این زمان شما باید هزینه استفاده از اکانت خود را بصورت ماهیانه و یا سالیانه پرداخت نمایید.

شما می توانید با مراجعه به سایت وی پیمنت و خرید مستر کارت های مجازی، هزینه عضویت خود را پرداخت نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *