پرداخت با وب‌ مانی

وب مانی چیست؟

وب‌ مانی شرکتی است در روسیه است که خدمات پرداخت های مالی را انجام می‌دهد. این شرکت در سال ۱۹۹۸ تاسیس شد حدود ۳۰ میلیون نفر، در این سیستم عضو هستند و از خدمات این شرکت استفاده می کنند.

این سرویس در ابتدا برای مشتریان روسی طراحی شده بود. ولی بعد از چند وقت این سرویس همه گیر شده و در نقاط مختلف دنیا نیز هم اکنون از این سرویس قوی استفاده می شود.

وب مانی به صورتی است که شما می‌توانید به سادگی در این سیستم تراکنش داشته باشید.

با استفاده از وب مانی می‌توانید بدون مستر کارت یا ویزا کارت و باقی کارت ها تراکنش انجام دهید و در ابتدا برای ثبت نام در این سرویس از شما هیچ گونه کارتی دریافت نمی شود

هم اکنون وب‌ مانی مورد قبول ۱۰۰ هزار فروشگاه اینترنتی در سراسر دنیا است

وب‌ مانی از لحاظ امنیت نیز بسیار فوق العاده عمل کرده است به طوری در طی جندین سال از به وجود آمدن این سرویس اتفاق امنیتی خاصی در این سرویس رخ نداده است. فناوری ارائه شده در سایت وب مانی به این صورت است که هر شخص تسلط کامل بر روی حساب کاربری خودش دارد.

کاربران وب مانی هریک از حساب جداگانه ایی استفاده می کنند و هر یک شماره کیف پول جداگانه در اختیار افراد قرار می گیرد و به وسیله این حساب شما میتوانید به راحتی مبالغ بین حساب های مختلف وب مانی انتقال دهید.

حوالجات در وب مانی با هزینه ۰٫۸ درصد توسط خود وب مانی انجام میشود برای مثال اگر شخصی بخواهد ۱۰۰۰ یورو به حساب کاربر فرد دیگری انتقال دهید ۸ یورو وب مانی به عنوان کارمزد دریافت می کند.

این برای حساب های عادی وب مانی است ولی در حساب های ورفایتی شده این هزینه کارمزدی که خود وب مانی دریافت میکند