پرداخت با پی پال

شرکت پی‌ پال به عنوان یک واسط خرید آنلاین ،فعالیت خود را از سال ۱۹۹۸ در زمینه انتقال الکترونیکی پول در آمریکا آغاز نمود. پی‌پال پرداخت آنلاین و انتقال وجه از طریق اینترنت را با بالاترین سرعت ممکن می‌سازد و به عنوان جایگزین مناسب و مطمئن برای شیوه‌های قدیمی نقل و انتقال پول نقد همانند چک و حواله پولی است. این شرکت یکی از گسترده ترین شرکت های پرداخت الکترونیکی در سرتاسر جهان می باشد و سهام اولیه خود را در سال ۲۰۰۲ عرضه نمود.

در حال حاضر پی‌پال به عنوان یک واسط خرید آنلاین و با داشتن بالغ بر ۸۵ میلیون حساب فعال ، به مشتریان خود این امکان را می دهد تا به ارسال، دریافت و نگهداری ۲۴ واحد ارزی مختلف بپردازند.

حساب های پی‌پال می‌توانند از طریق حساب بانکی و یا کارت های اعتباری مختلف شارژ شود. دریافت‌کنندگان پول از طریق پی‌پال نیز می‌توانند پول خود را از طریق چک، واریز به حساب خود در پی‌پال و یا از طریق انتقال به حساب بانکی دریافت کنند.

پی پال به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های واسط پرداخت آنلاین سهم بسیار بزرگی در پرداخت های مشتریان سایت هایی نظیر ebay و غیره را به خود اختصاص داده است.

با توجه به تبعیت و پایبندی شرکت پی پل به قوانین تحریمی ایالات متحده امریکا ، امکان سرویس دهی به کاربران ایرانی را ندارد، اما وی پیمنت با داشتن حساب های معتبر و قانونی در کشورهای سوئد و امارات متحده عربی ،امکان استفاده امن و بدون نگرانی را برای شما مشتریان محترم فراهم نموده است.

این سرویس در حال حاضر در دسترس نیست.