پرداخت حق عضویت یاتا

یکی دیگر از روش های انتقال وجه به خارج از کشور از طریق حواله سوئیفت است این روش یکی از امن ترین روش ها جهت انتقال وجه است که تمام انتقال وجه رمز گذاری میشود وی پیمنت با در نظر داشتن این که روش سوئیفت یکی از بهترین روش های انتقال وجه است، این خدمت را به هموطنان عزیزمان ارائه می دهد.

حواله ارزی سوئیفت به انتقال پول بین بانکی اطلاق می گردد که بنا به تقاضای مشتریان حقیقی و حقوقی، توسط بانک و یا موسسات مالی دارای مجوز رسمی مانند صرافی، از بانک یک کشور به عنوان مبدا به بانکی در کشور دیگر صورت می پذیرد.

حواله ارزی که به نام TT نیز شناخته می شود، از طریق شبکه جهانی سوئیفت صورت می پذیرد. شبکه سوئیفت با گستردگی جهانی خود محدودیتی در زمان و مرز برای ارسال پیام های خود ندارد و دسترسی به هزاران موسسه مالی و بانکی در تمام دنیا را امکان پذیر می نماید.

سوئیفت با دارا بودن بالاترین سطح استاندارد امنیتی عمدتا به عنوان زبان مشترک برای کابران خود در سطح جهان طراحی شده و موجبات افزایش بهره وری و کاهش خطا و هزینه های عملیاتی را فراهم نموده است.

وی پیمنت به عنوان زیر مجموعه صرافی آریا با مجوز رسمی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و دفاتر رسمی اروپایی خود در کشورهای اسکاندیناوی (نروژ،سوئد و دانمارک) و هم چنین امارات متحده عربی، امکان ارسال حوالجات ارزی به سراسر دنیا با سریعترین و امن ترین روش و بدون واسطه و بصورت قانونی برای هموطنان عزیز و گرامی فراهم آورده است.

مزایای ارسال حواله ارزی توسط وی پیمنت:

  • ارسال پول به کشورهای اسکاندیناوی (نروژ،سوئد و دانمارک) به عنوان تخصصی ترین و اولین کارگزار رسمی حواله کرون در ایران
  • ارسال حواله یورو با منشا اتحادیه اروپا بدون واسطه
  • ارسال حواله ارزی به سراسر دنیا
  • ارائه رسید بانکی ارسال پول در سریعترین زمان ممکن
  • ارائه مشاوره تخصصی در خصوص حوالجات ارزی

صدور حوالجات ارزی پس از تکمیل و ارسال درخواست فرم حواله توسط مشتری و پرداخت معادل ریالی رقم حواله و کارمزد آن به صرافی آریا، انجام خواهد پذیرفت.

برای ارتباط با صرافی آریا می توانید با شماره های ۲۲۷۳۵۱۶۳ و ۲۲۷۰۳۴۷۲ و یا تلگرام ۰۹۳۷۳۶۴۶۶۷۴ تماس حاصل فرمایید.