AdwordsCreateAccount

خرید اکانت وریفای شده گوگل ادوردز با امکان شارژ

با خرید اکانت اختصاصی گوگل ادوردز ایجاد شده توسط جی ادز می‌توانید بدون هیچ مشکلی به مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی خود در گوگل ادوردز بپردازید. این اکانت قابلیت شارژ مجدد دارد و در هر زمان می‌توانید نسبت به شارژ اکانت خریداری شده اقدام نمایید.

این اکانت‌ها با حساب معتبر بین‌المللی ایجاد می‌شوند و می‌توانید با حساب ادوردز خود با خیالی آسوده به تبلیغات در گوگل بپردازید.

در صورتی که اطلاعات کافی درباره تبلیغات گوگل ادوردز ندارید،‌ بایستی سرویس مدیریت اکانت گوگل ادوردز و یا سرویس پشتیبانی اکانت ادوردز تهیه کنید.

مزیت‌های ایجاد اکانت اختصاصی در گوگل ادوردز

با یادگیری گوگل ادوردز و داشتن اکانت اختصاصی وریفای شده گوگل ادوردز می‌توانید تبلیغات خود را در گوگل ثبت کرده و بودجه تبلیغات را مدیریت کنید. اکانت‌های ایجاد شده توسط جی ادز قابل شارژ در هر زمان می‌باشند.

بدون نیاز به کارت اعتباری بین‌المللی

اکانت گوگل ادوردز توسط جی ادز با حساب بین‌المللی حقیقی معتبر ایجاد و هزینه آن به صورت ریالی از مشتری دریافت می‌شود.

دسترسی لحظه‌ای به اطلاعات اکانت

امکان مدیریت و دسترسی کامل به تمامی اطلاعات و گزارش‌های تبلیغات در گوگل به صورت لحظه‌ای

امکان شارژ مجدد اکانت

اکانت‌های ادوردز ایجاد شده توسط جی ادز قابلیت شارژ مجدد توسط کارت‌های اعتباری معتبر را دارا می‌باشند.

امکان استفاده از کوپن تخفیف

پس از اینکه مبلغ معینی برای تبلیغ در گوگل صرف کردید، می‌توانید از کوپن های هدیه گوگل استفاده کنید.

امکان ایجاد تبلیغات برای چند سایت

با ایجاد کمپین‌های جداگانه برای هر سایت، امکان ایجاد و مدیریت تبلیغات برای چند سایت در یک اکانت ادوردز امکان‌پذیر است.

امکان استفاده از خدمات مدیریت اکانت

با سفارش پلن دارای مشاوره می‌توانید از خدمات مدیریت و بهینه سازی تبلیغات توسط جی ادز استفاده کنید.

پلن‌ها و هزینه خرید اکانت گوگل ادوردز

با خرید اکانت گوگل ادوردز (google adwords) می‌توانید تبلیغات خود را در گوگل شروع کنید. شما دسترسی کامل به اکانت گوگل ادوردز دارید و مدیریت اکانت اختصاصی بایستی توسط خود شما انجام شود و جی ادز مسئولیت شارژ اکانت پیگیری مسائل فنی سمت گوگل را بر عهده دارد. ساخت اکانت تا مدت محدود به صورت رایگان انجام می‌شود. در صورت تمایل به فعالسازی کوپن تخفیف گوگل (برای شارژ اولیه +300 دلار) بایستی 150 هزار تومان پرداخت کنید.

امکان استفاده از خدمات مشاوره و بهینه سازی اکانت

در صورت تمایل پس از خرید اکانت اختصاصی و دسترسی کامل به اکانت خود می‌توانید از خدمات مشاوره و بهینه سازی جی ادز برای مدیریت اکانت اختصاصی خود استفاده کنید. در این سرویس کارشناسان ما روزانه اکانت شما را بررسی می‌کنند و مواردی که باعث بهبود معیارهای اکانت گوگل ادوردز شما می‌شود را با هماهنگی شما اعمال می‌کنند. مشاوره کارشناسان جی ادز به افزایش رتبه تبلیغات و کاهش هزینه‌هایتان کمک می‌کند. همینطور در سرویس مدیریت و بهینه سازی اکانت می‌توانید مدیریت کامل حساب گوگل ادوردز خود را به جی ادز بسپارید.

برای خرید اکانت گوگل ادوردز پس از ثبت سفارش و پرداخت موفق در کمتر از 4 ساعت کاری اکانت گوگل ادوردز شما ایجاد و اطلاعات اکانت برایتان ارسال می‌شود.

در صورتی که در حال حاضر اکانت ادوردز فعالی داشته باشید، ساخت اکانت و انتقال اطلاعات اکانت قبلی برای شما به صورت کاملا رایگان انجام می‌شود. برای هماهنگی با ما تماس بگیرید.

اعمال پروموشن گوگل ادوردز تا 120 دلار

برای ثبت سفارش ساخت اکانت اختصاصی (با شارژ بیش از 300 دلار) می‌توانید تا 120 دلار (بر اساس مصرف یک ماهه اکانت خود) اعتبار هدیه دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده شرایط استفاده از هدیه تا 120 دلار به صفحه پروموشن گوگل ادوردز مراجعه کنید.

ساخت اکانت گوگل ادوردز کاملا رایگان است و در صورت تمایل به فعالسازی پروموشن (تا 450 درهم معادل 120 دلار یا 3900 بت تایلند با توجه به واحد پولی اکانت) مبلغ 350 هزار تومان به فاکتور نهایی افزوده می‌شود. شرایط دریافت پروموشن کد گوگل ادز را مشاهده کنید .

ساخت اکانت درهمی

کارمزد شارژ اکانت: 2 تا 12 درصد

ساخت اکانت دلاری

کارمزد شارژ اکانت: 2 تا 14 درصد

ساخت اکانت با کرون نروژ

کارمزد شارژ اکانت: 2 تا 13 درصد

سوالات متداول

 • 1

  آیا اکانت اختصاصی ساخته شده شارژ اولیه دارد ؟

  خیر، در زمان ساخت اکانت می بایستی شارژ مورد نظر خود را نیز از بین افزونه های موجود انتخاب نمایید.

 • 2

  اگر من از قبل اکانت ادوردز داشته باشم، برای شروع خدمات از شما باید هزینه ساخت اکانت را بپردازم؟

  در صورتی که دارای اکانت اختصاصی فعال (در بین شرکت های موجود یا به صورت شخصی) هستید، اکانت اختصاصی به صورت رایگان برای شما ساخته می شود. همچنین کارشناسان ما می توانند کمپین های اکانت قبلی شما را به صورت رایگان به اکانت جدید انتقال دهند.

 • 3

  آیا من خودم می توانم اکانت ساخته شده توسط شما را شارژ کنم؟

  در صورتیکه پس از مدتی تمایل داشتید اکانت اختصاصی خود را خودتان را شارژ نمایید، ما می توانیم به شما دسترسی پیمنت داده و شارژ اکانت را به شما بسپاریم. اما توجه داشته باشید که جی ادز هیچگونه ضمانتی در قبال مشکلات ساسپندی و پیگیری رفع آن نخواهد داشت و مسئولیت این امر به عهده خود مشتری می باشد.

 • 4

  چه کسانی به اکانت ساخته شده دسترسی دارند؟

  شرکت جی ادز و ایمیل های مورد نظر مشتری به اکانت اختصاصی دسترسی خواهند داشت. دسترسی جی ادز فقط به دلیل انجام پرداخت های مالی است و هیچ گونه تغییری در اکانت از جانب ما صورت نخواهد گرفت.

 • 5

  مدت اعتبار اکانت چقدر است؟

  اکانت اختصاصی خریداری شده برای همیشه در اختیار مشتری خواهد بود و در هر زمانی می تواند برای شارژ آن اقدام نماید.

 • 6

  آیا می توانم به چند نفر از همکارانم برای ادیت کمپین ها دسترسی بدهم؟

  شما می توانید از اکانت اختصاصی خود با استفاده از ایمیل های افراد هر نوع دسترسی که مایل هستید را بدهید.

 • 7

  آیا می توان در یک اکانت برای چندین سایت تبلیغات انجام داد ؟

  در یک اکانت اخنصاصی امکان تبلیغ برای چند سایت که کلمات کلیدی مشابهی ندارند وجود دارد برای اینکار می بایستی هر سایت را در قالب یک کمپین در نظر بگیرید اما در صورتیکه که سایت های مورد نظر شما مشابه هستند می بایستی برای هر کدام اکانت جداگانه در نظر بگیرید.

 • 8

  آیا کمپین نویسی اولیه برای مشتری به همراه سفارش ساخت اکانت انجام می شود؟

  از آنجایی که اکانت اختصاصی مناسب کسانی است که آشنایی کامل با تبلیغات در گوگل دارند بنابراین مدیریت اکانت تماما بر عهده مشتری می باشد و جی ادز هیچ گونه تغییری در اکانت مشتری ایجاد نمی کند. در صورتیکه که تمایل دارید مدیریت اکانت شما توسط متخصصان جی ادز انجام شود لازم است اکانت مدیریت شده تهیه بفرمایید.