AdwordsCharge

شارژ اکانت گوگل ادوردز

از خدمات شارژ اکانت جی ادز می‌توانید برای افزایش اعتبار تبلیغات در گوگل ادوردز بهره‌مند شوید.

پلن‌های شارژ اکانت گوگل ادوردز جی ادز به صورت پلکانی طراحی شده اند. هزینه شارژ با توجه به قیمت لحظه‌ای دلار و کارمزد شارژ پلن که از 2 درصد تا 12 درصد متغیر می‌باشد، محاسبه می‌شود. هزینه قابل پرداخت برای شارژ اکانت برای پلن‌های مختلف در پایین همین صفحه آورده شده است.

تنها اکانت‌های ایجاد شده توسط جی ادز شارژ می‌شوند،‌

در صورتی که در حال حاضر اکانت فعال گوگل ادوردز دارید، می‌توانید به صورت رایگان خدمات ایجاد اکانت جدید را سفارش دهید، ما کمپین‌های شما را به صورت رایگان از اکانت قبلی‌تان به اکانت جدیدتان که توسط جی ادز شارژ می‌شود، منتقل می‌کنیم.

بهترین قیمت لحظه‌ای حواله دلار برای مسترکارت

قیمت شارژ اکانت ادوردز با احتساب کارمزد به شرح جدول زیر می‌باشد. قیمت‌ها هر ساعت بروزرسانی می‌شوند و قیمت نهایی می‌باشند. همچنین فاکتورهای پرداخت نشده نیز با توجه به قیمت لحظه‌ای دلار بروزرسانی می‌شوند.

شارژ اکانت در کمتر از دو ساعت کاری

ما به ارزش تبلیغات گوگل در ساختار کسب و کار مشتریان خود واقف هستیم و خرسندیم که طی دو سال فعالیت جی‌ادز، با وجود فراز و نشیب بازار ارز توانسته‌ایم خدمات ساخت و شارژ اکانت گوگل ادز را به صورت پیوسته و بدون وقفه به مشتریان خود ارایه دهیم.

قیمت حواله دلار: 0 تومان

آخرین بروزرسانی: سه شنبه ۲۲ آبان - ساعت ۱۱:۴۶

میزان شارژ ($) کارمزد قیمت دلار با کارمزد مبلغ کل لینک ثبت سفارش
شارژ 20 دلاری 12.00% 160,160 3,204,000 سفارش
شارژ 50 دلاری 10.00% 14,300 715,000 سفارش

سوالات متداول

 • 1

  چرا تنها اکانت های ساخته شده توسط جی ادز شارژ می شود؟

  اولا برای اینکه بتوانیم شارژ اکانت هایی را که توسط شما یا شخص دیگری ساخته شده است را انجام دهیم لازم است که نام کاربری و کلمه عبور سازنده پروفایل را از شما گرفته و اطلاعات محرمانه کارت خود در قسمت پیمنت اکانت شما وارد نماییم که این امر امنیت اطلاعات دو طرف را به خطر می اندازد. ثانیا ما برای پرداخت هایی که توسط ما انجام می شود تضمین عدم ساسپندی به علت پرداخت داریم که این تضمین برای اکانت های ساخته شده توسط دیگران امکان پذیر نیست.

 • 2

  چرا قیمت حواله مسترکارت اعلامی جی ادز از سایر سایت ها و شرکت ها بیشتر است؟

  برای اینکه دلار به حساب شرکت گوگل پرداخت شود، این هزینه ابتدا باید به کارت واریز شده و سپس پرداخت از طریق آن انجام شود. برای واریز نمودن این مبلغ به کارت، هزینه های زیر پرداخت می شوند: حواله دلار به حساب متصل به کارت (که معمولا هزینه آن 100 تا 200 تومان بالاتر از قیمت اسکناس است)، مبلغ ثابت بابت کارمزد انجام حواله، کارمزد انتقال از حساب به کارت و همچنین مالیات کشور صادر کننده کارت البته شاید قیمت حواله دلار را در برخی سایت ها کمتر از جی ادز مشاهده کنید اما توجه داشته باشید که قیمت نهایی شارژ ادوردز برای شما بیشتر در نظر گرفته می شود. درضمن اگر شرکت معتبری را میشناسید که با قیمت کارمزد پایینتر از جی ادز اکانت ادوردز شما را شارژ می کند، به ما معرفی کنید.

 • 3

  شارژ ادوردز به وسیله چه کارت هایی انجام می شود؟

  تمامی شارژ های ادوردز شرکت جی ادز توسط کارت های حقیقی متصل به حساب انجام می شوند و برای ساسپند نشدن اکانت به دلیل پرداخت به شما تضمین داده می شود.

 • 4

  آیا تضمینی برای ساسپند نشدن اکانت و یا از دست نرفتن مبلغ پرداختی وجود دارد؟

  تا زمانیکه تراکنش ها توسط شرکت جی ادز انجام می شود، این تضمین داده می شود که اکانت شما به دلیل مشکلات پرداخت ساسپند نخواهد شد و در صورتی که اکانت شما به دلایل عدم رعایت قوانین گوگل ساسپند شود، این تضمین به شما داده می شود که مبلغ موجود در حساب شما از گوگل بازپس گرفته می‌شود.

 • 5

  چرا دلار آمریکا بهترین ارز برای شارژ ادوردز می باشد؟

  1- دلار آمریکا محبوب ترین ارز جهان است. به همین دلیل اولا همه صرافی ها با آن کار می کنند و ثانیا قیمت آن به دلیل مرجع بودن در صرافی های مختلف تقریبا یکسان است. این قضیه برای ارزهای دیگر جندان صادق نیست. 2- دلار آمریکا ثبات دارد. ارزش یک دلار آمریکا در طول 10 سال گذشته تقریبا ثابت مانده است، ولی مثلا برای ارزی مانند لیر ترکیه اصلا این طور نیست و ارزش آن در یکسال گذشته نسبت به دلار تقریبا نصف شده است. با کم ارزش شدن یک ارز، پول داخل اکانت شما که به آن ارز است هم کم ارزش می شود و شما مجبور خواهید شد مبلغ پیشنهادی خود را بالاتر ببرید تا کاهش ارزش ارز را جبران کنید.

 • 6

  شارژ ادوردز با ارزهای غیر دلاری چگونه است؟

  با توجه به پاسخ سوال بالا پیشنهاد ما شارژ دلاری می‌باشد. با این حال پلن‌های درهمی و بت تایلند نیز به درخواست مشتریان به سایت اضافه شده است. همچنین در صورت درخواست شما می‌توانیم اکانت تان را با دیگر واحدهای پولی مورد تایید گوگل نیز شارژ کنیم.

 • 7

  شارژ اکانت در روزهای تعطیل به چه صورت انجام می پذیرد؟

  بله، شارژ اکانت در روزهای غیرکاری انجام می شود البته واضح است که انجام سفارشات ممکن است مدت زمان بیشتری نسبت به روزهای کاری به طول بیانجامد .

شارژ گوگل ادوردز با ارزهای غیر دلار

برای محاسبه قیمت شارژ برای ارز های دیگر، در ستون سمت چپ عبارتی نوشته شده است که با سرچ آن در موتور جستجوی گوگل به نرخ تبدیل جهانی آن در لینک اول دست می یابید.

برای مثال اگر برای مبلغ خاصی از ما دلار را با قیمت ۴۳۰۰ تومان محاسبه می‌کنیم و نرخ تبدیل مثلا درهم امارات ۳٫۶۷ بود، قیمت ریالی درهم ۴۳۰۰/۳٫۶۷=۱۱۷۱٫۶۶ خواهد بود.

برای محاسبه نرخ تبدیل دلار به بت تایلند exchange rate us dollar to thailand baht

برای محاسبه نرخ تبدیل دلار به درهم امارات us dollar exchange rate to united arab emirates dirham

برای محاسبه نرخ تبدیل دلار به لیر ترکیه us dollar exchange rate to turkish lira

برای محاسبه نرخ تبدیل دلار به دلار نیوزیلند us dollar exchange rate to new zealand dollar